Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-10-22 10:49:23

Quash

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-22
Posty: 39
Punktów :   

Dlaczego od nowa ??

Napiszcie moze szczeze w tym watku dlaczego chcecie odejsc z SS i stworzy cos nowego? Tak szczeze, bo mnei linoss wkurwia bo random milfi idzie to ja tez itp. Po prostu chyba powinnismy sami zobaczyc jakie mamy powody do tego zeby jakby nie patrzec zostawiac za soba spora prace jaka wykonalismy zeby SS stanelo na nogi.

Moj powod:
Uwazam ze SS zbyt sie rozroslo, ze za duzo osob pojawilo sie takich ktore tak naprawde nie do konca wpisuja sie w sens zabawy jaki ja preferuje w tej grze. Z drugiej strony w jakis sposob ciagle uwazam ze da sie to naprawic nie rozwalajac SS. Ale jak taka grupa ludzi odejdzie, ktorzy tak naprawde w duzej czesci stali sie dla mnie przyjaciolmi to nie bede sie za dlugo zastanawial bo ta gra to dla mnie tak naprawde ludzie z ktorymi sie zzylem i dla ktorych loguje sie nawet z lagiem 10 k zeby kilka slow zamienic i sie posmiac .

Ostatnio edytowany przez Quash (2008-10-22 10:56:40)

Offline

 

#2 2008-10-22 12:20:44

sai

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 47
Punktów :   

Re: Dlaczego od nowa ??

jak dla mnie jedynym wyjsciem dla ss jest zmiana grona oficerskiego i odciecie linossa od prowadzenia rajdów i ... dalej nie wiem co, nie mam pomysłu bo ktoś te rajdy musiałby prowadzic, wybierac sklad poznawa i tłumaczyc taktyki wprowadzic ap kasowane co środe z nastawieniem na dogadanie się między graczami. Ustalic jakie klasy maja wspolne cechy wyboru pomiedzy nimi z ap zupełnie zmienic zasady rekrutacji i i i i i i cholera wie co jeszcze : /

Offline

 

#3 2008-10-22 13:09:44

Morda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 102
Punktów :   -10 

Re: Dlaczego od nowa ??

Mi totalnie nie odpowiada zbyt duże ciśnienie panujące w gildii... totalnie nie odpowiada mi Archimondo... jego brak człowieczeństwa, sztuczność, brak mUzgu, totalny beton... zreszta szkoda moich nerwów... Puuf, który chce, ale nie chce/może/nie umie stać się prawdziwym GMem... zarzucane są mu: stronniczość, a to go dyskwalifikuje względem GMa... Asienka... za nadpobudliwość, niewyparzony język, unoszenie głowy za wysoko od czasu kiedy Puuf stał się GMem... Asia stała się GMową... a to nie dobrze... Motaro... za brak umiejętności życia w społeczności, jest indywidualistą, daje to koloryt, ale czasem obraża ludzi... Pratel: jednak dzieciak, ma zabawe z wqrwiania starszych... też woda mu udzerzyła i zadziera nosa za wysoko...
Jest jeszcze kilka osob, z ktorymi nie gra mi się specjalnie dobrze...

hmm Linoss... (pomimo, że chyba tylko Archi potrafi mnie wqrwić bardziej niż Linoss)... jego mi szkoda najbardziej... fakt jest jaki jest... chyba za bardzo wczuł się w rolę, za duże ma cisnienie na progress, ale to typ perfekcjonisty, choleryka... traktuje ludzi przedmiotowo, ale w głębi cierpi z tego powodu.... to twardziel na zewnątrz, a uczuciowy w środku... to dziwne, ale lubie go i  byłby jedyną osobą w nowej gildii której by mi cholernie brakowało...

Offline

 

#4 2008-10-22 13:14:41

Sentis

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 46
Punktów :   

Re: Dlaczego od nowa ??

Moje powody:

1. Brak szacunku i nie liczenie sie ze zdaniem ludzi, ktorzy stworzyli ta gildie.
2. Wmiawianie ludziom, ze na cos sie zgodzili nawet jesli nikt ich nie pytal o zdanie.
3. Stronnicze zarzadzanie.
4. Zatracenie atmosfery kolezenstwa: mam wraznie, ze odzyskalismy ja na naszym nowym tajnym kanale .
5. Progress jest bardzo fajna rzecza ale parcie po trupach do celu juz nie.
6. Niejasne zasady, ktore sa zmieniane gdzie pod stolem i bez wiedzy czlonkow gildii.

P.S off topic a moze nazwijmy sie Randomy .

Morda napisał:

hmm Linoss... (pomimo, że chyba tylko Archi potrafi mnie wqrwić bardziej niż Linoss)... jego mi szkoda najbardziej... fakt jest jaki jest... chyba za bardzo wczuł się w rolę, za duże ma cisnienie na progress, ale to typ perfekcjonisty, choleryka... traktuje ludzi przedmiotowo, ale w głębi cierpi z tego powodu.... to twardziel na zewnątrz, a uczuciowy w środku... to dziwne, ale lubie go i  byłby jedyną osobą w nowej gildii której by mi cholernie brakowało...

Takie same mam odczucia.

Offline

 

#5 2008-10-22 14:33:55

Qroo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 43
Punktów :   

Re: Dlaczego od nowa ??

Randomy....heheh

Albo:
Random & Co.
Random Inc.
You, Me and Random

etc.





P.S. Heheh... Random to taki synonim Bujzla, jakby ktos nie wiedział

Ostatnio edytowany przez Qroo (2008-10-22 14:44:17)

Offline

 

#6 2008-10-22 14:54:33

Morda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 102
Punktów :   -10 

Re: Dlaczego od nowa ??

Random Inc. albo Random Ltd.

Offline

 

#7 2008-10-22 15:08:07

Zakhr

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 11
Punktów :   

Re: Dlaczego od nowa ??

To ja jednak wole Underworld lub Nemesis....

Zakhr

Offline

 

#8 2008-10-22 16:00:12

Morda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 102
Punktów :   -10 

Re: Dlaczego od nowa ??

no randomy jakoś tak niesmacznie...

Offline

 

#9 2008-10-22 16:35:56

korana

Użytkownik

639205
Call me!
Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 46
Punktów :   

Re: Dlaczego od nowa ??

No ja też bym wolał coś mniej niepoważnego. Underworld albo Nemesis są OK.


[flash]http://wow.ukgl.co.uk/wow.swf?s=EU&r=ravenholdt&n=Kirith&h?=.swf[/flash]

Offline

 

#10 2008-10-22 17:29:54

Moonhammer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 13
Punktów :   

Re: Dlaczego od nowa ??

Ja mam kilka powodow. Zdecydowanie denerwuje mnie to co Asia zrobila wczoraj i nie tylko wczoraj zreszata. Poza tym jesli odejdzie tyle osob z ktorymi lubie grac to raczej nie pozostaje mi inna opcja . W ss nigdy nie trzymalismy sie wczesniej ustalonych zasad i to praktycznie zawsze powodowalo konflikty.

Na pewno bedzie mi zal odejsc i szkoda Linossa bo zawsze go lubilem. W sumie gdyby zajal sie tylko prowadzeniem raidow tzn ustalaniem taktyk i prowadzeniem raidow bylby luz mysle. A tak zajal sie rowniez gildia i dobieraniem skladu a do tego po prostu nie ma predyspozycji, czy podejscia. Stad wiele osob ma do niego uzasadnione pretensje.

SS stracilo zdecydowanie klimat ktoryu byl np na pierwszych podejsciach do Gruula:). Sporo naprawde osiagnelismy ale ogolnie rzecz biorac ile osob stracilo przez to ochote na zabawe?? raczej nioe da sie ich policzyc uzywajac palcow obydwu rak.

Offline

 

#11 2008-10-22 18:01:08

sai

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 47
Punktów :   

Re: Dlaczego od nowa ??

Dobra, napisze coś z sensem może, nie chce odchodzic z ss bo zzlylem sie z wieloma ludzmi, glównie z nami tu wszystkimi ale wiem, że zostawie tam sporo osób które lubie, ale tak na prawde z powodów wyżej przez was wymienionych nie widze innego wyboru, staram się w tej chwili powalczy o ss, tlumacze wszystko puufowie ze nie powinno byc tak, tak i tak ale czuje, że on też nie wie jak to wszystko teraz odkręcic od paru dni nie moge dogadac sie zupelnie z linossem, juz z archim bardziej sie da dogadac, on mnie po prostu ignoruje : / a szkoda bo bardzo kolesia lubie i widze ze wklada w to mnostwo serca w tej chwili moje starania nic nie daja wiec zrobienie czegos nowego to jedyna opcja procz przestania grac w wowa jaka widze

Offline

 

#12 2008-10-22 19:13:07

kreal

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: Dlaczego od nowa ??

hoho uwaga pisze pierwszego posta

dlaczego chce odejsc? hmm w sumie wiecie powiem wam ze to jest zajebiscie kurwesko ciezkie pytanie... (przepraszam jesli ktos sie poczuje urazony slowem kurewsko)

Z jednej strony chcialbym zostac w SS bo bylo fajnie i sa osoby z ktorymi chetnie porozmawiam i sie posmieje jak np Vadin. Czlowiek jest przezajebisty jak gadam z nim to sie smieje w monitor i tylko brakuje mi pytania mojego kumpla z akademika - " Ty młody kurwa co sie tak smiejesz do tego monitora jakby ci loda robil?"

Ale z drugiej strony jak widze co robia Linoss i Pablo, w jaki sposob oni to robia, i jak koncza ta sprawe - jesli wogole zauwazaja ze jest jakas sprawa bo czesto im sie to zdarza ze wogole sie nie kapnał - no to grac mi sie odechciewa, na co ostatnio narzekam. Na deser jeszcze dochodzi Puuf ktory ma w gildiowej zakladce opic GM a tym Gm to jest bardziej Ugashaka, ktory od roku nie gral. Asia moze mnie jakos nie denerwuje ale strasznie mnie smieszy jej totalna niewiedza na temat kim gra i co trzeba robic - no chyba ze traktuje ta grę jako grę w kulki ze trzeba naciskac tylko odpowiednie guziczki na klawirze, to spoko nic nie mowilem. A co mnie wkurwia niepomiernie i nabardziej jak im sie mowi ze cos jest nie tak a w zamian tego otrzymujesz serie w stylu jaki ty glupi jest, czepiasz sie szczegolow, wogole po co to mowisz przeciez to nie jest wazne w zaden sposob, idz spieprzaj, mam Cie dosyc dzieciaku.

To sa glowne problemy moje no i nie da sie ukryc ze sie pokrywaja z waszymi z tego co czytalem. Prosze tylko o nie posadzanie o sciaganie czy cos :PPP

Chcialem zostac tydzien temu, bardzo chcialem po to zeby zabic Ilidana - i co zbierali sie na niego a mi sie nawet przed kompem nie chcialo usiasc. A teraz jak juz padl Ilidan i Archi, i mam to tak jakos w dupie, ze chce jak najszybciej wyjsc z tej gildi i cieszyc sie gra tak jak kiedys jesli to jest mozlwie.

Pozdrawiam
Krealek - ala "Mana Mana" lub Le "Pan Apteczka" i na specjalne zyczenie Quasha "Aka czlowiek mit stygmaty"

Ostatnio edytowany przez kreal (2008-10-22 19:46:52)

Offline

 

#13 2008-10-22 19:23:06

Quash

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-22
Posty: 39
Punktów :   

Re: Dlaczego od nowa ??

kreal napisał:

Krealek - ala "Mana Mana" lub Le "Pan Apteczka"

zapomniales dodac: aka czlowiek ze stygmatami

Offline

 

#14 2008-10-22 20:24:58

Sentis

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 46
Punktów :   

Re: Dlaczego od nowa ??

kreal napisał:

Z jednej strony chcialbym zostac w SS bo bylo fajnie i sa osoby z ktorymi chetnie porozmawiam i sie posmieje jak np Vadin. Czlowiek jest przezajebisty jak gadam z nim to sie smieje w monitor i tylko brakuje mi pytania mojego kumpla z akademika - " Ty młody kurwa co sie tak smiejesz do tego monitora jakby ci loda robil?"

No mysle, ze Vadin sie zalapie na arke Noego :-).

Offline

 

#15 2008-10-22 20:54:02

Bladewar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 9
Punktów :   

Re: Dlaczego od nowa ??

W gildii w ktorej rzadza 2 osoby niemoze byc dobrze, niema demokracji jest despotyzm. Kiedys bardzo dawno temu mielismy jakis wplyw i poglos, moglismy cos zmieniac bo to my tworzylismy ta gildie. Teraz nikt niechce nas sluchac i nikt niebedzie nas sluchac. Tego co jest popsute nieda sie juz naprawic, mozna sie zbuntowac i cos zmienic ale tak naprawde po 2 tygodniach i tak wszystko wroci do stanu poprzedniego.
Co do Linosa, czasami bardzo mnie denerwuje i niewiem dlaczego go lubie ale go lubie.
Pablo to prostak ktory poczul przyplyw wladzy, jego wladza jest tak ogromna ze moze wyrzucic Blade z gildi...on nawet niepowinien miec RL bo 90% roboty odwala linoss
Puff - czytaj wyzej w innych postach

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.newforce.pun.pl www.zipp.pun.pl www.poswiecka.pun.pl www.fifateam.pun.pl www.forumgraonaruto.pun.pl