Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#31 2008-10-23 14:24:55

bujzel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-22
Posty: 29
Punktów :   

Re: Kto z kim i czy na pewno...

-moim zdaniem powinnismy jak najszybciej wyjsc z SS i zaczac organizowac sie w nowej gildii, wybrac wspolnie date odejscia i razem wyjsc zostawiajac na forum SS wspolne oswiadczenie podpisane przez osoby ktore wyjda
-od 11 listopada tak naprawde cala zabawa zacznie sie od nowa , powinnismy juz wtedy siedziec razem w nowej gildii z poukladanymy rangami , zasadami regulaminem myslec juz tylko o grze

Offline

 

#32 2008-10-23 14:31:22

Akarra

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 9
Punktów :   

Re: Kto z kim i czy na pewno...

ja myśle podobnie jak Bujz, że im wcześniej tym lepiej;)

Offline

 

#33 2008-10-23 14:34:50

korana

Użytkownik

639205
Call me!
Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 46
Punktów :   

Re: Kto z kim i czy na pewno...

Ja tam mogę wyjść nawet w tej chwili ;p
Napiszę jutro (dzis już raczej nie będę w stanie usiedzieć na tyle długo) tutaj coś na pożeganie żebyście mogli sobie przeczytać, na szybko skomentować i możemy uciekać - jest nas okolo 20 osób - trochę ludzi się zgłosi jak tylko się zorientują co się stało. Postaramy się odejść w miarę razem i zaczynamy zabawę ;]
P.S. Mam nadzieję, że pobiegamy trochę po starych raidach (DM=>T6 ) dla repa, po itemki chociażby dla kolekcji, dla zabawy itp ;p


[flash]http://wow.ukgl.co.uk/wow.swf?s=EU&r=ravenholdt&n=Kirith&h?=.swf[/flash]

Offline

 

#34 2008-10-23 14:39:10

bujzel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-22
Posty: 29
Punktów :   

Re: Kto z kim i czy na pewno...

hehe tylko trzeba wybrac ta nazwe zeby miec do czego wyjsc no i lecimy a to jest dopiero poczatek !! ;p

Offline

 

#35 2008-10-23 14:42:25

Morda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 102
Punktów :   -10 

Re: Kto z kim i czy na pewno...

Wg mnie wyjście już teraz nie widzi mi się jakoś... najlepiej byłoby na tydzień przed. Osoby które odchodzą myśle, że powinny się powstrzymać od raidowania, tak, żeby RL mogli uzbierać składy z tych osob co zostają... dajmy im cichą szansę przygotowania sie na nasze odejście.

Ostatnio edytowany przez Morda (2008-10-29 13:36:01)

Offline

 

#36 2008-10-23 15:01:29

sai

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 47
Punktów :   

Re: Kto z kim i czy na pewno...

mieliśmy się jakoś umówić z nim na piwo, ale ja odpadam w tym tygodniu bo niestety troche udupiłem szkołe i jestem w niezłym dołku psychiczno moralnym ale kreal pewnie byłby chętny ;]

Offline

 

#37 2008-10-23 15:26:43

Quash

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-22
Posty: 39
Punktów :   

Re: Kto z kim i czy na pewno...

Z wyjsciem spokojnie dogadajmy szczegoly zeby to nie bylo na hurra i zebysmy sie z raczka w nocniku nie obudzili, podstawowa sprawa na jakich zasadach bedziemy rekrutowac czyt. przyjmowac nowe osoby ? Co z momentem wyjscia ? OK rozumiem ze wsyztskie wtajemniczone osoby automatycznie znajduja sie w nowej gildi ale co z osobami ktore nie wiedza, dowiedza sie po naszym wyjsciu i beda chcialy dolaczyc ? Kto tak ? kto nie ?? io na jakiej zasadzie ?

Offline

 

#38 2008-10-23 16:06:44

bujzel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-22
Posty: 29
Punktów :   

Re: Kto z kim i czy na pewno...

ja bym to tak widzial ^^
-przechodzimy w grupie osob ktore sa wtajemniczone, do czasu naszego wyjscia jesli chcecie kogos jeszcze wtajemniczyc ustalamy na osobnym poscie tu na forum czy jestesmy za wzieciem tej osoby
-po przejsciu do nowej gildii , kazda nowa osoba ktora chciala by do nas dolaczyc <po zlozeniu podania lub na poczatku jesli jest z SS i ja znamy to bez podania > zostaje poddana glosowaniu przez osoby do tego wyznaczone tylko najlepiej zeby bylo to kilka osob nie 1-2 tylko np 7 nieparzyscie zeby byl jakis rezultat glosowania , i kazda musi oddac swoj glos na tak czy nie , bedzie do tego osobny post na forum hmm , kazda nowa osoba bedzie miala swoj topic w ktorym podejmiemy decyzje czy ja przyjac

Ostatnio edytowany przez bujzel (2008-10-23 16:07:40)

Offline

 

#39 2008-10-23 16:16:24

korana

Użytkownik

639205
Call me!
Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 46
Punktów :   

Re: Kto z kim i czy na pewno...

Myślę, że samo wyjście to można zrobć tak, że jak już ustalimy kiedy to się ma stać to po prostu ktoś z nas wklei posta na forum i jednocześnie po prostu oznajmiając, że odchodzimy pożegnamy się i wyjdziemy informując wszystkich, że sprawa jest wytłumaczona na forum.
Jeśli chcecie się do tego czasu już powstrzymać od raidów to myślę, że to chyba wg uznania każdego z was z osobna;
Do wyjścia dodatku mamy dokładnie 3 tygodnie od dziś. Czyli mamy jeszcze trochę czasu żeby wszystko dograć;


[flash]http://wow.ukgl.co.uk/wow.swf?s=EU&r=ravenholdt&n=Kirith&h?=.swf[/flash]

Offline

 

#40 2008-10-23 17:52:49

Sentis

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 46
Punktów :   

Re: Kto z kim i czy na pewno...

Wtajemniczylem Swpiotra/Karpatke to moj dobry znajomy i pewnie jakbysmy wyszli to zaraz by do nas dolaczyl :-).

Offline

 

#41 2008-10-23 19:54:00

zjawa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Kto z kim i czy na pewno...

to teraz opinia ludzia ktory na to patrzy z dystansu, generalnie to ja nie raiduje i nie zamierzam, jestem tu bo trzymamy sie zawsze razem z bujzlem i mlfim. Wkazdym razie postawcie sobie pytanie czy chcecie byc najlepsza gildia, jesli nie to wszystko bedzie na zasadach grania dla gchata, i zrobi sie z tej gildii klon zbójcerzy. Natomiast jesli chcecie byc najlepsi to musi byc staly sklad i jasny bezdyskusyjny system loota, w ktorym nie bedzie luk dla rodziny/najlepszych przyjaciół/żon itd. Jesli w gildii bedzie 30 osob to mozna zrobic 3 grupy 10 osobowe calkowicie niezalezne od siebie i jedna 25 osobowa, na 10 i 25 osobne dkp. Wiadomo ze beda grupy lepsze i gorsze i bedzie to rodzilo problemy w stylu "chce isc do grupy pierwszej", ale itak jest to mniejsze zlo niz ogolny system dkp i rolle na rajdy w ktorych jak wiadomo "koledzy/żony maja pierwszenstwo". Bez dobrych stalych zdyscyplinowanych grup nie ma co liczyc na progress.
No ale jak juz mowilem to kwestia celu tej gildii, jak nic na tym nie zyskacie to po co odchodzic z SS

Offline

 

#42 2008-10-23 20:00:11

kreal

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: Kto z kim i czy na pewno...

ja mam, mysle ze dobry, pomysl co powinnismy teraz zrobic w tej nowej gildi...

napijmy sie razem pod ta nowa gildie;]

zjawa nie wiem czy rozumiales o co chodzi w tej nowej gildi...

Ostatnio edytowany przez kreal (2008-10-23 20:02:58)

Offline

 

#43 2008-10-24 10:56:12

Qroo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 43
Punktów :   

Re: Kto z kim i czy na pewno...

Ale Zjawa ma bardzo dużo racji i nie widzę przeszkód, żeby połączyć przyjemne z przyjemnym. Tzn lepszą atmosferę i  rajdowanie. Nikt z nas, starych wyjadaczy,  nie chce chyba przestać rajdować, tylko chce zmienić atmosferę i sposób w jaki się to dzieje. A żeby to się udało, muszą być przestrzegane ustalone z góry zasady  lub w razie odstępstw akceptowane przez resztę osób obecnych. W SS działało wszystko dobrze, dopoki nie pojawiło się mnóstwo nowych osób z zewnatrz i skończyła się atmosfera, powiedzmy wzajemnego luzu i jakiegoś tam zrozumienia.  Ale to też było ważne, bo nie było składu na rajdy często i potrzebna była nowa krew.
Musimy określić pewną dyscyplinę rajdową i zasady loota, dkp (jesli będzie dkp) itd.
Na RL jak pisałam wyznaczyłabym Shandri (ze względu na doświadczenie i myślę,sprawiedliwe,obiektywne podejście) oraz Saia (ze wzgl. na znajomość taktyk i również spokojne, wyważone podejście).

Zjawa ma o tyle rację, że bez większych zasad wszystko będzie dobrze funkcjonowac w malym gronie, gdzie nie trzeba będzie robić rolli itd. Ale w momencie, kiedy będzie nas więcej i będzie dużo chętnych na rajd, to przestanie zdawać egzamin.

A cel gildii musi być. I jesli zamierzamy po prostu miło pogadać na chacie, to gildia nie będzie rozwojowa i możemy sobie równie dobrze pogadać na chacie w ss.
celem ss było stać się najsilniejszą gildią na serwerze i tak się stało.
a co będzie naszym celem ? progres ale nie kosztem zabawy ? lepsza atmosfera rajdowo-gildiowa, wiecej szacunku i życzliwości dla siebie nawzajem ?
myślę, że to da się zrobić i jest wykonalne. ale zasady muszą być określone, i jasne, i akceptowane.

Offline

 

#44 2008-10-24 13:43:43

Morda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 102
Punktów :   -10 

Re: Kto z kim i czy na pewno...

dokładnie... szacunek i życzliwość

Offline

 

#45 2008-10-24 13:43:45

Icecrusher

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 6
Punktów :   

Re: Kto z kim i czy na pewno...

Morda napisał:

na bank Icecrusher

Taki jestes pewien ?:> Może byś zapytał najpierw ;p CHyba że mam Ci przypomniec o ciastach mojej mamy ?:>

Morda napisał:

a jak ice to pewnie i bramble...

Hehe no nie wiem ale całkiem możliwe

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rollagepolska.pun.pl www.newforce.pun.pl www.forumgraonaruto.pun.pl www.zipp.pun.pl www.fifateam.pun.pl