Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-10-27 11:27:42

korana

Użytkownik

639205
Call me!
Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 46
Punktów :   

Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Pierwsza sprawa - mamy już dwie osobne gildie - jak można się było tego spodziewać mamy w związku z tym spór. Mam nadzieję dorwać Puufa - w końcu jest tam GM więc niech zacznie robić za GMa a nie tylko być człowiekiem na stanowisku GMa - i wyjaśnić z nim całą sprawę. Mam nadzieję, że dopuści do siebie powody naszego odejścia inne niż teoria spiskowa.

Proszę wszystkich - niezależnie od tego czy macie tam jeszcze jakieś alty czy nie o zaprzestanie postowania na forum Strażników. Wiem, że czasem napiszą tam takie rzeczy, że będzie trudno nie odpowiedzieć, ale to już nie jest nasze forum. Być może za jakiś czas będzie można zacząć spokojnie postować na forum strażników - chociaż nie ma tam forum otwartego a postowanie na forum zamkniętym innej gildii nie zawsze się może podobać.

Właściwie od tej pory nie ma sensu już kogokolwiek więcej namawiać do przejścia do nas. Proszę więc nie róbcie już tego. Sytuacja jest już dość jasna - z SS nie wyszły 2-3 osoby tylko mamy dwie gildie i niech ludzie sami zdecydują co dalej.

Chyba na razie tyle...


[flash]http://wow.ukgl.co.uk/wow.swf?s=EU&r=ravenholdt&n=Kirith&h?=.swf[/flash]

Offline

 

#2 2008-10-27 13:45:04

Morda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 102
Punktów :   -10 

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

STRASZNIE mnie korci zeby tam coś napisać... ale napisze tutaj... może pomoże to w Twojej rozmowie.


Play for fun > Play for Progress - ale bez wykluczania jednego i drugiego...

Chciałem tam napisać, że pomimo naszych starań dostosowania się do systemu i klimatu panującego w gildii i raidach, grupa ludzi uznała, że nie potrafi tego dokonać, a określenie ilości powodów dla których nie potrafimy tego zrobić jest za długa, niektórych mogła by też urazić... czego nikt nie chce...  Dlatego postanowiliśmy tą gildię opuścić. Przecież nikogo nie oskarżamy publicznie o to że jest ZŁY - (ZŁY jest tylko Milfi ), na nikogo winy nie zwalamy, nie postulujemy, że Raidy były źle prowadzone... nie... Poprostu ilość tych małych durnych problemikow, scysji, nieporozumień, osiągnęła pewien stan krytyczny i w naszych rozmowach, nie potrafiliśmy znaleźć panaceum na ten problem. W tym momencie okazało się, że jedynym dla nas sposobem, aby logować się do WoWa i czerpać przyjemność z grania w taki sposób jakiego oczekujemy, jest decyzja o opuszczeniu szeregów Strażnikowych. Była to decyzja zbiorowa, poprzedzona wieloma dyskusjami na ten temat...


nie wiem jak to zakończyć... mniejwiecej o to mi chodziło co napisałem...

Offline

 

#3 2008-10-27 15:03:13

korana

Użytkownik

639205
Call me!
Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 46
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Kolejna sprawa: Rekrutacja.
Nie chciałbym, żeby nasza gildia znów się rozrosła za bardzo. Wydaje mi się, że moglibyśmy poza głosowaniem za przyjęciem wprowadzić rozmowę - niech każdy będzie świadomy tego co tu pisaliśmy odnośnie kształtu i założeń tej gildii żeby potem nie było rozczarowań. Niech każdy kandydat będzie świadomy jeszcze przed przyjęciem do gildii. Można go nawet skierować do SS jeśli okaże się, że jego wymagania/oczekiwania są bliższe ich założeniom niz naszym.
Jak chcecie to mogę z nimi gadać.


[flash]http://wow.ukgl.co.uk/wow.swf?s=EU&r=ravenholdt&n=Kirith&h?=.swf[/flash]

Offline

 

#4 2008-10-27 15:24:09

Shandri

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-22
Posty: 39
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Masz racje Kor, ale mysle ze ogolnie zanim sie kogos dolaczy do gildii to guildmaster czy oficer powinien najpierw z taka osoba pogadac i jak to sie mowi wybadac grunt, niekoniecznie musi to robic jedna osoba. No chyba ze uwazasz ze masz za duzo czasu i malo zajec to rob to sam i jak juz kiedys rozmawialismy na chacie, mozna na poczatek naszej gildii wprowadzic regularne spotkania zeby wszystko uporzadkowac i jak to sie mowi dopiescic wzgledem organizacyjnym i udoskonalania gildii.

Offline

 

#5 2008-10-27 16:49:11

sai

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 47
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

i tak już nie możemy się wypowiadać bo nasze konta zostały usunięte ;p nie ma więc problemu

A racja, nie wiem czemu wyskiwało mi że nie ma takiego konta, musiało mi się przywidzieć.

Ostatnio edytowany przez sai (2008-10-27 16:58:02)

Offline

 

#6 2008-10-27 16:55:16

Elros

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-25
Posty: 38
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Nie gadaj że usunęli konta z forum i nie możecie już tam pisać. W liście użytkowników jeszcze jesteście.

Offline

 

#7 2008-10-27 16:55:30

sai

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 47
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Co do rozmowy z oficerami sam ją proponowałem w ss ale pomysł nie przeszedł

Offline

 

#8 2008-10-27 16:56:30

korana

Użytkownik

639205
Call me!
Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 46
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

oOo, ja wciaz mam dostep - tylko juz wczoraj Puuf mi zabral admina - gdyby nie to to pewnie sam bym sobie konto usunal ;p


[flash]http://wow.ukgl.co.uk/wow.swf?s=EU&r=ravenholdt&n=Kirith&h?=.swf[/flash]

Offline

 

#9 2008-10-28 02:38:09

bujzel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-22
Posty: 29
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

spotkanie i rozmowa oficerow z Gmem to bardzo dobry pomysl mozna ustalic wszystko co jest akurat w danym momencie potrzebne , porozmawiac na temat nowych kandydatow i ich poczynan , ogolnie jestem za ;p

Offline

 

#10 2008-10-28 09:37:34

Morda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 102
Punktów :   -10 

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

przepraszam Korana, ale nie wytrzymałem... nie wime, czy nie usuną mi posta z forum SS. o usunięcie konta poprosiłem Puufa...

napisałem tam tak:


PUUF:


Korana napisał:

    QUOTE:

    Chciałbym żebyście wiedzieli, że ta decyzja została przez nas przemyślana, wiele spraw zostało uzgodnione wczesniej i nie jest ona podyktowana dzisiejszymi zajściami.



miałem nie pisać ani słowa... ale jakieś przedszkole tutaj odchodzi... jeszcze raz namawiam, do wnikliwego przeczytania posta korany... bo tam jest napisane, że decyzje o tym podjęlismy wczesniej, po długich przemysleniach... jest to jasno napisane..

pozdrawiam... szkoda, ze taka niezgoda panuje... mam nadzieje, ze jak emocje opadną, bedziemy mogli normalnie ze soba rozmawiac... bo nie chodzi tutaj o ludzi, ale o to co Linoss napisał. I ma racje.

Podobnie jak wdowiec, którego posty są przemyslane... chyba jako jeden z nielicznych zrozumiał i przeczytał post korany.

Przepraszam za uszczypliwości.


Pablo... miałem ci privem napisać... ale skoro temat Qroo walnąłes publicznie... to (bardzo ciężko mi nie użwać obraźliwych epitetów pod twoim adresem) uzmysłów sobie, że nie chodziło o Boosta, itemki... tylko o ZROBIENIE WINTERA DLA QUESTA !!! i nie tylko Qroo potrzebowała zbić wintera przed patchem... Dodam też, że nie rozmawialismy/ja nie rozmawiałem jeszcze wtedy z nikim o odejsciu z gildii... Pablo... na siłę starasz się coś udowodnić... bez sensu...

I przepraszam Pablo, jesteś jedyną osobą w Strażnikach której nie trawiłem... wiedza i śleczenie po nocach nad taktykami to nie wszystko "chłopcze miętowy" jak to Blade ładnie ujął... i jak pisał dalej pokazy Twojego prostactwa i tępoty w komunikacji z ludźmi osiągały.... pierdole... nie pisze dalej... nie dam się bardziej sprowokować... przepraszam...

Bardzo Proszę Puuf o usunięcie mojego konta z Forum strazników... niepotrzebnie się denerwuję czytając to wszystko...

Dziwię się tylko straszliwie... Chcieliśmy opuścić gildię i pożęgnać się z wami w spokoju i pokoju... mam nadzieje, że z większością was to się udało... niestety są osoby, które lubią zasiać ziarenko nienawiści, podłożyć ogień i skapnąć jadem... żeby to uniemożliwić... trudno...

Do zobaczenia INGAME..

Offline

 

#11 2008-10-28 11:11:26

korana

Użytkownik

639205
Call me!
Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 46
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Ja akurat czytalem bo wciaz mam dostep, szkoda tylko ze gajowy i pam nie czytali tutaj...
Niestety po przeczytaniu przed chwila kolejnych 7 stron odeszla mi ochota na rozmowe z puufem. W tej chwili rozmawiam na skype z Wdowcem - jednym z nielicznych ktorzy nas zrozumieli. Jutro jade z linossem do Liverpoolu (jesli bedze jeszcze chcial mnie widziec na oczy ;/ ) wiec bede mial troche czasu zeby chociaz z nim pogadac.
Sorki, ale nie mam ochoty tlumaczyc nic facetowi, ktory z kazdym zdaniem coraz glebiej zakopuje sie w spiskowej teorii dziejow i kobiecie, do ktorej nie dociera chyba nic poza tym ile ma DKP. W dodatku jedno jedynie zdanie, które napisała n/t Spike'a, którego tak szanuję sprawiło ze nie tylko straciłem dla niej resztki szacunku (chociaz watpie czy jeszcze jakieś były) ale czuje do niej wrecz odraze jesli w tak bezczelny sposób obraża G winnego i na dodatek nieobecnego.


[flash]http://wow.ukgl.co.uk/wow.swf?s=EU&r=ravenholdt&n=Kirith&h?=.swf[/flash]

Offline

 

#12 2008-10-28 11:39:26

Vadin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-26
Posty: 7
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Ot, cala aska... Postow puufa w ogole nie czytam, sciana placzu i pseudodyplomatycznego bla bla bla. Dzis dolaczylem altem, jutro gdy skonczy sie tydzien raidowy przejde mainem. Progress jest dobry i potrzebny ale nie w taki sposob jaki jest w ss. Niestety.

Offline

 

#13 2008-10-28 12:06:03

Sentis

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 46
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Ja przebrnalem przez ok 20 stron wczoraj i sie pozegnalem, nic wiecej nie pisalem.

Offline

 

#14 2008-10-28 12:13:39

Morda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 102
Punktów :   -10 

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

też tak powiniennem... ale niestety dałem się sprowokować... nie wytrzymałem ... szkoda, ze aż tak wyszło...

ale... to juz jest za nami...

Offline

 

#15 2008-10-28 12:17:27

Qroo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 43
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

jak mi mordi puscil mi tekst o spiku, to az mnie zabolalo
szczyt bezczelnosci, egoizmu i zlosliwosci
pewnie jakbysmy jeszcze asie troche poszturchali, to by z niej pare kwiatkow  jeszcze wyszło
i widac teraz komu wychodzi szydlo w worka

dzieki asi pozegnaniu zamienilo sie w pomyje i bagienko
i chyba nie chce do niej dotrzec, ze to z nia cos jest nie tak, skoro tyle osob wspomina o tym w swoich postach...taaaak...system obronny dziala perfekcyjnie i reflect shield tez (to taki nowy talent u priesta )

nie ma sensu Korana, tak jak piszesz, rozmawiac i wyjasniac. trzeba to po prostu zostawic i pogrzebac w milczeniu, a z ludzmi ktorych lubimy, kontaktu tak czy siak nie urywamy.

a tym bardziej przypominajacym beton nic juz nie pomoze

mam nadzieje, że z linosem się dogadasz, bo on jako jedyny zachował się honorowo i na poziomie.

i tak mi przyszlo dzisiaj do glowy, ze w sumie jesli by z ss odeszla czworka dowadzacych, to my bysmy mogli tam zostac...heheh

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumgraonaruto.pun.pl www.newforce.pun.pl www.poswiecka.pun.pl www.rollagepolska.pun.pl www.zipp.pun.pl