Nazwa forum

Opis forum


#16 2008-10-28 13:00:51

korana

Użytkownik

639205
Call me!
Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 46
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Z Linossem już gadałem dziś bo jutro się musimy widzieć Już mu przeszło i kuma sprawę. Jest tylko zły, że mu nikt wcześniej nie powiedział. Zwłaszcza, że siedziałem u niego z Mati w sobotę wieczorem.... Kurde, z jednej strony chciałem go zabrać z nami, z drugiej strony wiedziałem, że nie mogę... Źle mi z tym było jak stamtąd wyszedłem i bardzo mi go było szkoda... No ale już chyba jest OK


[flash]http://wow.ukgl.co.uk/wow.swf?s=EU&r=ravenholdt&n=Kirith&h?=.swf[/flash]

Offline

 

#17 2008-10-28 13:29:34

visthral

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 8
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

No i zablokowali loginy...

Gratki dla Paranoji za posta o Asii

Offline

 

#18 2008-10-28 13:47:18

Elros

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-25
Posty: 38
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

No paranoja ładnie napisał. I tak swoją drogą ja się nie pożegnałem jeszcze i mam tam konto ciągle więc o co ciekawszych innowacjach mogę wam powiedzieć jak coś będzie.

Offline

 

#19 2008-10-28 13:49:42

korana

Użytkownik

639205
Call me!
Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 46
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

No i git. Nie bedziemy tego widziec ani na to odpowiadac. Mozemy sie jedynie domyslac. Jestem tylko ciekaw czy ktos z SS odpowiedzial na moja prosbe.


[flash]http://wow.ukgl.co.uk/wow.swf?s=EU&r=ravenholdt&n=Kirith&h?=.swf[/flash]

Offline

 

#20 2008-10-28 13:57:43

Elros

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-25
Posty: 38
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Oj pomyślałem że wam to wkleję ale jak ktoś to rozpowie to będzie masakra. Gryzek napisał:

Wy to lubicie pomyje. qwa.. są tam nasi znajomi z którymi wiele graliśmy zamiast pisać obraźliwe posty ukazujące wasz poziom intelektualny ala 12 latka lepiej zamieńcie to w coś konstruktywnego jak będzie wyglądała zdrowa rywalizacja i ewentualne wspólne wypady.

Widzę, że mój post wcześniejszy został pominięty.

Core i jego utracona duma jak kiedyś Bri tworzył grupę do grula i core nie miało rajdu to zmieszaliście go z błotem.

Później tzw część core poszła do progression to reszta SS mieszała ich z błotem.

a WoW to tylko gra strasznie wciąga ale to gra może być tak że nawet graczom ala nolife znudzi się rajdowanie.


CO się STAŁO WIELKIEGO ???
jeszcze raz powtórzę gildia powinna być mniejsza i tyle.

Dajcie spokój ludziom to co z tego ze zabrali t6 zarobili na to ciężką pracą bez nich gówno reszta by miała a wy chcielibyście aby za swój wkład za progres usłyszeli dziękuje i oddali komuś tokeny który np.: od niedawna jest core - jakoś ciężko mi jest sobie wyobrazić że jak odchodzicie z jakiejś firmy to nie chcecie wynagrodzenia bo nie wypada zabierać pieniędzy niech mój następca dostanie moje wynagrodzenie a ja w nowej firmie będę zaczynał z niczym od nowa - co wy naćpaliście się czy co!!!

PODKREŚLAM MOJA propozycja jest taka gildie współpracują ze sobą jakoś tak chcieliście będąc w progression

Strażnicy Świtu - gildia nastawiona na dożo rajdów i mocny progres zrobić ankietę kto nie chce łazić na rajdy to idzie do bratniej gildii.

Zaostrzyć przyjęcia do SS pod względem levelu/skilla/ubrania - Na początku może byc nas mało ale po naszych efektach przyjdą inni spragnieni ostrzejszego rajdowania.
----------------
- PUFF dalej GM

- dwóch oficerów: zajmują sie gildią przyjęciami i wywalaniem - NIE INGERUJĄ W CORE!!! za wyjątkiem rozstrzygania problemów powiedzmy oni i GM taki sąd arbitrażowy

- RL zajmują się TYLKO własnym core i określają fokus, w wotkl będzie kilka core to każdy RL zajmuję się swoim lub współpracują ze sobą. RL NIE MOGĄ WYWALAĆ I PRZYJMOWAĆ DO GILDII tylko do własnego core, jedynie mogą opiniować do oficerów za usunięciem z gildii.
Zgłaszają oni zapotrzebowania oficerom per klasa

- Mentor klasowy z prawie każdego drzewka bez uprawnień do przyjmowania czy wywalania jedynie oni po rozmowie online z kandydatem opiniują aplikacje dla oficerów.

PRZYJĘCIA: po ankiecie kto chce rajdować zostaje w SS reszta idzie do Unforgiven. Oficerowie i RL robią naradę i określają braki klasowe i potrzeby. Później na forum ogłoszone zostaje kto jest potrzebny. Następnie przez jawne głosowanie 3 osób odbywa się przyjęcie: 2 oficerów i danego mentora - GM ma inne rzeczy na głowie, ale oczywiście ma prawo veta.

----------------


THE Unforgiven - mają swoje kierownictwo i zasady, kto nie chce rajdować idzie do nich.

Komuś się znudzi rajdowanie może sobie iść do Unforgiven, komuś tam będzie za mało rajdowania przyjdzie do nas. w Teorii <The Unforgiven> to coś jak akademia a <Strażnicy Świtu> to cos jak progression

Przestańcie się kłócić, bo przestaje się chcieć z wami grać nawet gildie rywalizujące ze sobą jak RR czy Legion czasem gdzieś poszły razem i z nami może być podobnie w Wotkl będziemy rywalizować i czasem wspólnie jakiś wypad.


KAŻDY lubi być dumny z osiągniętego sukcesu i denerwuje się jak przez kogoś nie może go osiągnąć, ale część core pracuje do późna i jak wchodzą do wowa to idą tylko na rajd na inne rzeczy nie maja czasu i po pewnym czasie chcą też czerpać trochę innej przyjemności, ale z tego powodu core może nie osiągnąć zamierzonego celu – WIEĆ może problem jest w core a nie tych zmęczonych czy po długim graniu znudzonych, bo core powinno mieć zastępców.

A tak ode mnie co wy wiecie o chęci osiągnięcia sukcesu większość z was grała na ułatwionym przez bliza wowie – kiedyś na 60 lv to była masakra czekać jak ktoś dobije do 60 aby można było zrobić gildiowe strat czy schyl, lub wyszkolić kogoś tylko po to aby zachwalę wyszkolony poszedł do innej gildii.

PS. Sorki nie było mnie wczoraj skończył mi się pre paid – ale czytając wasze obrzucanie się błotem to się zastanawiam czy chce do wowa wejść no może do wieczora mi przejdzie.

Poza tym powstał
TEMAT: Straznicy Switu - przyszlosc
Dostosowalem sie do posta Korany i uporzadkowalem uzytkownikow na forum.
To powinno ostudzic emocje.

Zamiast dalej meczyc tamten temat pora zastanowic sie nad przyszloscia Gildii.

Na pewno sie nie rozpadamy i nie przestaniemy ciagnac dalej tego co zaczelismy. Czesc z osob, ktore odeszly bywala czesto na rajdach i na ich miejsca bedziemy szukac nowych ludzi. Te niecale 3 tygodnie do wyjscia dodatku poswiecimy na ten cel, tak zebysmy mogli ruszyc do przodu w listopadzie.

Ci ktorzy zostali nie powinni byc zawiedzeni, bo mimo roznych klotni, ta gildia funkcjonowala od dluzszego czasu, i wydaje mi sie, ze wspolnie wypracowalismy sensowne zasady grania i rajdowania. Jesli uwazacie, ze cos mozna zmienic na lepsze, to zawsze mozna przyjsc i pogadac - ja nie gryze

Jesli macie propozycje osob, ktore maja czas i checi na rajdy, a wczesniej sie nie lapali z powodu miejsca, to rowniez piszcie. Pomoze to w odbudowaniu gildii.

Grizz: Napisales pare rzeczy odnosnie podzialu rol w gildii - na razie to wszystko troche odstawiamy, bo nie ma sensu na sile tworzyc zbyt duzej ilosci rang/funkcji/osob do rzadzenia.
Ale mniej wiecej powinno to wygladac tak jak napisales.

Offline

 

#21 2008-10-28 14:00:11

Morda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 102
Punktów :   -10 

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Ufff... no fakt... jedyny mój kolec w dupie przy przechodzeniu do Unforgiven to, to, że szkoda, że Linoss nie moze isc z nami... dobrze, ze jest ok...

no i ok... Forum SS zamknięte, gz Kor.


Elros... ehhh niepotrzebnie to zamieszczałeś... w gorącej wodzie kompany jestes... juz wystarczająco sie nastresowaliśmy



i NIE  NIE JESTESMY AKDAMIA SS

CHCEMY RAIDOWAĆ tylko w innym stylu... Gryzio co ty wypisujesz...

I nIE nie chce zebysmy zrobili z naszej gildii Zlew SS... sorka klub zamknięty... obowiązuje selekcja

Ostatnio edytowany przez Morda (2008-10-28 14:16:07)

Offline

 

#22 2008-10-28 14:20:00

korana

Użytkownik

639205
Call me!
Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 46
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Nie wiem - mnie tez Puuf wyłączył ;] Został tylko Elros. Myślałem tylko że się dowim kto tam sieje zamęt z tym ze my niby nadal werbujemy do siebie SS.
Aha - i nie informujcie prosze ludzi, ze kto nie chce siedziec w SS to moze przyjsc do TU bo to nie prawda. Ta gildia pozostanie niewielka i tworzyć ją będzie nasze ścisłe grono jak to było w naszych założeniach. Niestety nie będzie mogła się stać domem dla rzeszy uchodźców z SS. Załapią się jedynie nieliczni.


[flash]http://wow.ukgl.co.uk/wow.swf?s=EU&r=ravenholdt&n=Kirith&h?=.swf[/flash]

Offline

 

#23 2008-10-28 14:20:07

Elros

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-25
Posty: 38
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Po to to wysłałem że chcą tu wysłać chyba cała resztę ludzi i ja nie mam nic przeciwko wszystkim polakom w gildii ale na robienie akademii to raczej już nie. U Korana tu mnie niestety zawiodło nie lubię gildii dla ścisłych członków do takiej to bym szedł do rr np. Co przeszkadza tyle ludzi przecież cały zamęt był wywołany przez grupę rządzącą. Jeśli się komuś nie podoba to wychodzi. Gildie hardcorowe to ok zamknięte ale takie luźniejsze to jednak otwarte. Zresztą sami moim zdaniem zobaczycie co to znaczy zamknąć rekrutację i oni tez tego doświadczą. To jeszcze żadnej gildii na dobre nie wyszło.

Ostatnio edytowany przez Elros (2008-10-28 14:24:36)

Offline

 

#24 2008-10-28 14:28:04

Morda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 102
Punktów :   -10 

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Elros... nie zamknięcie... slekecja... poprostu chcemy sobie w spokoju pograć, z ludźmi których już poznaliśmy, albo są fajnymi kandydatami do pozniania

Offline

 

#25 2008-10-28 14:33:21

Shandri

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-22
Posty: 39
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Morda napisał:

Elros... nie zamknięcie... slekecja... poprostu chcemy sobie w spokoju pograć, z ludźmi których już poznaliśmy, albo są fajnymi kandydatami do pozniania

Dokladnie scisla selekcja aby nie trafic na kolejne dziwne przypadki ludzi, ktorych w swiecie wowa jest od zarabania. Chcemy miec radoche i ja bedziemy miec a nie ze ktos przyjdzie i bedzie sial zamet

Offline

 

#26 2008-10-28 14:50:14

Qroo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 43
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

nie wyszliśmy z ss zeby przestać rajdowac, ale by zmienić klimat, sposób, towarzystwo.
jak przyleci tu 100 osób z ss, które nie rajdują, to się zrobi taki sam bałagan jak tam.
inne są zasady dla mniejszej gildii, inne dla większej (tu muszą być siłą rzeczy bardziej restrykcyjne)
nam zależy na graniu w atmosferze, gdzie nie ma bata nad głową, znamy się wszyscy, lubimy,  więc wiemy na co nas stać, ale nie szukamy no-lifow, ktorzy znowu beda cisnąc na progress, lub dzieciaków, którzy klną na gildiowym bo ich hordziak ubil. oczekujemy rozmowy i gry na jakimś poziomie, osoby, która będzie w stanie przyjąc się w gildii w klimacie jaki tworzymy. taka jest idea i zalozenie.
jak to wyjdzie, oczywiscie zobaczymy. bo nikt nie mowi o zamknięciu rekrutacji, tylko selekcji.  nie chcemy w gildii zamętu, kłótni itd. dlatego będzie rozmowa z kandydatem, kilka głosów się wypowie czy bierzemy czy nie. nie będziemy po prostu przyjmować kazdego jak leci.
na razie zamknęlismy rekrutację dla ludzi z ss...ci co chcieli przeszli. reszta pewnie nie chce.
a my się organizujemy w międzyczasie.

poza tym nie bedziemy jakas dziwną akademią, która będzie szkolić ludzi do core w SS  <smiech>
my rajdujemy dalej, bylismy core, więc ruszamy po bt i mh (damy radę, byle uzbierał się full skład).
ja bym chciała nawet pojść do SP..tam z trashy leci recipe ktory bardzo, bardzo chce !! 

Griz, i proszę Cie..pewnie masz jeszcze konto na forum ss...nie pisz takich rzeczy w naszym imieniu nie do konca o to nam chodzilo

Ostatnio edytowany przez Qroo (2008-10-28 15:00:25)

Offline

 

#27 2008-10-28 15:04:41

Elros

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-25
Posty: 38
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Po co piszecie do gryzka skoro ja tylko skopiowałem jego wypowiedź z tamtego forum go tu chyba nie ma to po pierwsze a po drugie ja jestem no lifem co kocha raidy a przed chwilą przeczytałem, że takich nie chcecie .

Offline

 

#28 2008-10-28 15:07:10

Morda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 102
Punktów :   -10 

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Elrosku... a kto gdzie napisał, że raidów nie chcemy... jak masz skonczone 18 lat, postawie Ci skrzynke dobrej vódki, jak mi wskarzesz

jeszcze raz napisze, zeby nie było zadnych ale, i myśle, ze ojcowie i matki założyciele zgodza się ze mną... CHCEMY i BEDZIEMY raidować !! ale wsród innych ludzi i innych zasad.

Offline

 

#29 2008-10-28 15:11:30

Elros

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-25
Posty: 38
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Mam 18 lat ale alkoholu nie lubię. I poza rajdowaniem jeszcze jestem no lifem:P

Offline

 

#30 2008-10-28 15:12:30

Morda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 102
Punktów :   -10 

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

no NI HAO są w gildii potrzebni ktoś musi nam taby w banku zapełniać mam nadzieje, ze mozemy na ciebie liczyc
 

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.newforce.pun.pl www.forumgraonaruto.pun.pl www.fifateam.pun.pl www.zipp.pun.pl www.rollagepolska.pun.pl