Nazwa forum

Opis forum


#31 2008-10-28 15:18:40

Elros

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-25
Posty: 38
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Farmienie nie ma nic do bycia no lifem bo ja nie farmie. Potrafię po prostu siedzieć 2h w sw i nic nie robić czytając chata czekając na insta/raid ewentualnie jakieś pvp. Jedyne co farmie to matsy na enchanty/itemy dla mnie ale mam zamiar zrobić alty żeby być samo wystarczalnym , aczkolwiek enchantów sam sobie nie pozakładam.

Offline

 

#32 2008-10-28 15:18:55

Qroo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 43
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Gryz ma alta u nas, wiec liczylam ze zalozyl konto

Elros, to ja juz nie wiem jak ci wytlumaczyc o co chodzi.. najlepiej przeczytaj posta korany na forum ss

co do no-lifow, to nie wnikamy w to za bardzo ile ktos siedzi przy kompie
chodziło o no-lifa w sensie ciśnienia na progress typu Pablo na przykład i to jest jego priorytet. i nic poza tym.
wiecej nie bede pisać,  bo za moment sie zamotam, a jeszcze ciagle schodzi ze mnie poranna adrenalina

Offline

 

#33 2008-10-28 15:21:46

Elros

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-25
Posty: 38
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Wiem o co wam chodzi tylko się śmieję, ale to nie zmienia faktu że mam zamiar co najmniej 3 raidy tygodniowo robić i fajnie by było jakby to były r25

Offline

 

#34 2008-10-28 15:23:23

Qroo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 43
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Heheh...wszyscy na to liczymy

Offline

 

#35 2008-10-28 15:30:54

Quash

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-22
Posty: 39
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Moze mi ktos napisac o co sie doHoliego doczepili ?? Bo niestety nie mialem szansy zajrzec tam dzisiaj a teraz juz mam konto zablokowane, generlniae cios ponizej pasa i az mi sie niesmacznie zrobilo ze atakuja osobe kompletnei w to nie zamieszana. Pewnie jakbym to przeczytal a z wami nie odszedl to i tak byloby gquit bo wolabym byc bezgildiowcem. A Elros badz tak mily i wklej mi post paranoi jesli mozesz chenite przeczytam skoro taki dobry .

Offline

 

#36 2008-10-28 15:36:30

Elros

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-25
Posty: 38
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Asieńka żal mi Ciebie, ludzie którzy odeszli w tym temacie starali się jak mogli nie robić dymu i nie obrazić Ciebie Puufa i Archiego... nie wyszło ale to lepiej...
nie grzeszysz skillem
nie grzeszysz inteligencją
kulturą też nigdy nie imponowałaś
ale jesteś Panią GMową
czego więcej chcieć - ideał

Ps to co teraz uprawiasz, nazywa się projekcja, przypisujesz komuś cechy których sama nie widzisz i nie akceptujesz w sobie

To post paranoi a powiem ci że co do holiego to raczej niech inni wyjaśnią bo to było rozwalone na parę postów a nie chcę czytać tego jeszcze raz przy czym nie wiem jakim cudem holy jest u nich wymieniony jako oficer chyba dla pozorów.

Offline

 

#37 2008-10-28 15:44:00

Qroo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 43
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Ogólnie rzecz biorąc nie zdzierżyłam dzisiaj i wywnętrzyłam sie dość ostro na forum na temat Pablo, Asi i Puufa.
Nie przebierając już w słowach.

Co do Puufa to było to: Puuf przestan się tyle wykłocać na forum, bo z Asia piszecie co drugiego posta na forum. Weź przykład ze Spika, bo on był Gm z prawdziwego zdarzenia. Pisał rzadko. Widać jednak lość postów nie przekłada się na wzrost autorytetu. (czy cos w stym stylu, pisze z pamięci)

Odp. Asi:

A Spike byl rzeczywiscie genialny z Waszego pkt widzenia, bo robil to co chcieliscie. Teraz macie swoja gildie i swoich ludzi ktorymi bedziecie dyrygowali zanim sie polapia o co chodzi a potem odejda

Do powiedzenia prawdy trzeba Was wkurzyc...Zenujace, ale idzie nam coraz lepiej


................................
Wszystko brzmi teraz może trochę lżej, ale w kontekscie iluś postów wcześniej, kiedy Asia na prawo i lewo dawała popis swoich umiejętności, to był taki gwóźdź do trumny.

Jak będziesz chciał Quash, to możemy Cię zapoznać z resztą. Jeszcze są nie poblokowane konta na forum
Ae to same brudy i pomyje..nie ma się co denerwować. I tak, jakbyś nie odszedł wcześniej, to teraz byś to zrobił na pewno....Ja się cieszę i juz nie mam żadnych wątpliwości ze dobrze zrobiłam.
I co ciekawe, jedynymi osobami ktore najwięcej krzyczaly, oskarżaly o kradzież epików, haniebne odejscie, hipokryzje, egoizm i samolubstwo, najgłośniej krzyczały, był Puuf, Asia i Pablo..no i Mot na końcu dołożył swoje 3 grosze o t6.

Fakt, gz Paranoja za posta...czasem już po prostu słów braknie, a Ty staniesz na wysokości zadania


o, mam jeszcze jednego (to a propos zarzutów i obelg, że my zgarnęliśmy (niesłusznie i z chciwości) epiki przed wyjsciem, a konfrontacją tego do zgarnięcia czapki t6 przez Asię):


Moje dkp, moja sprawa. Moge miec 10 czapek a Wam nic do tego Nauczylam sie tego od WasKiedy ja odpuszczalam itemki i stawalam na glowie, zeby jakos funkcjonowac w rajdzie i Wam mane zwracac, to jakos nikt sie nie czepial i wszystko bylo okay. Przebywanie z Wami duzo mnie nauczylo i teraz bede musiala pracowac nad tym zeby sie tego oduczyc bo nie byly to pozytywy.
Ale nie bylibyscie soba, gdybyscie nia patrzyli co czlowiek ma na sobie.
Ale wiecie co? Teraz juz nikt nie bedzie patrzyl co kto ma na sobie i czy aby nosi ten itemek ktory akurat wylicytowal.
Radosc!
Zachowaliscie sie jak ostatnie .... ale to nadal Wy jestescie pokrzywdzeni.
Nie potrafiliscie w oczy powiedziec ze to czy tamto jest nie tak, tylko uciekliscie. Jestescie tchorzami. Hipokryci, egocentrycy, egoisci...Tak Was mozna podsumowac.

Ostatnio edytowany przez Qroo (2008-10-28 15:58:06)

Offline

 

#38 2008-10-28 17:32:09

Quash

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-22
Posty: 39
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Jezu az mnie zamurowalo, po prostu zalosne, spodziewalem sie swojego rodzaju "darcia szat" czy "wieszania psow na nas" ale to jest przegiecie. Heh teraz juz bez zadnych wyrzutow sumienia Bon wlajasz SS hehe . A paranoja to normlanie ma u mnie nagrode zlotych ust pieknie to napisal .

Offline

 

#39 2008-10-28 19:21:07

Elros

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-25
Posty: 38
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Napiszę wam co napisał Qaay bo to w sumie do was tylko że wy nie możecie już czytać:

Powiem krótko... Człowiek to taka istota która z natury szybko zmienia żal na nienawiść a to z tego powodu że jest łatwiejsza i nie boli tak bardzo. Nie wiem czy ludzie którzy odeszli zdają sobie sprawę z tego, że kiedy wy cieszyliście się z założenia nowej gildii z tego że pokazaliści e "coś" w SS wiele osób poczuło się skrzywdzonych i zawiedzonych. Dla mnie osobiście to przykre gdy po tylu wspolnych wypadach na raidy, rozmowach itd dowiaduje sie ze za plecami od 3 tygodnii planowaliscie wyjscie z gildii. Spedzilismy tyle czasu, osiagnelismy wiele, perspektywy i plany na przyszlosc byly ogromne. Tak, to co zrobiliscie boli i szokuje, nawet Arcziemu drżal glos na vencie, gdy nie mogl zrozumiec powodow, winy czy bledow jakie byly popelnione, zwlaszcza ze sie staral, pracowal by zapewnic nam rozrywke i sukcesy podczas raidow(wam takze). Nie dziwcie sie ze ludzie snuja jakies teorie, na temat epaxow itd, skoro sami nie potraficie podac przyczyny tego co zaszlo i uprzedzajac przyszlosc prosze nie traktowac mnie jak idiote i odsylac do postu korany, ktory z pewnoscia na tytul "konkret 2008" nie zasluguje. Prosze nie porownywac takze tej sprawy do epizodu z "Perversion" bo to zupelnie cos innego. Prosze takze nie uzywac tekstow w stylu: "my nie odchodzimy z serwera, zawsze mozemy cos zrobic razem" - bo to mit, zwykla grzecznosciowa forma pozegnania a praktyka wyglada inaczej.

Ja Qaaya bardzo lubię i wiem że on najpierw przemyśli sprawę a potem napisze co o tym sądzi. Ale niestety ma też parcie na raidy i progress, więc do czasu aż nie popiszecie się progressem to go nie ujrzę w waszych szeregach. Przypominam że wracam dopiero w maju:P

Offline

 

#40 2008-10-29 08:20:41

Qroo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 43
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Elros napisał:

Ale niestety ma też parcie na raidy i progress, więc do czasu aż nie popiszecie się progressem to go nie ujrzę w waszych szeregach.

Elros, a Ty dalej nie rozumiesz 
Jeśli Qaay ma parcie na progress, to raczej nie będzie chciał iść do nas, a i my być może nie chcielibyśmy go przyjąć.  Chcemy osób, które wolą się bawić przy okazji rajdów, a nie rajdować dla progressu.
Żeby nie było, cenię sobie Qaaya bardzo i  niejednokrotnie zaimponował mi swoją wiedzą i podejściem.

Qaay dobrze napisał, ma rację jak to wygląda z drugiego punktu widzenia. Nie zmienia to natomiast naszych poglądów, a i nie usprawiedliwa zachowania i słów Asieńki.  Jedno to mieć żal, a drugie zgnoić do upadłego. Oczywiście my się nie daliśmy, ale niesmak pozostał.

P.S. gz za  nasz wczorajszy pierwszy rajd w nowej gildii..wprawdzie nie było to SP, a tylko Gruul, Magneto i Spółka, ale było bardzo fajnie i wesoło...W sumie to tylko Sai mógł czuć się zakręcony, jak próbował zapanować nad radosną zgrają 24 osób

Offline

 

#41 2008-10-29 14:04:45

Paranoja

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-24
Posty: 7
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Ten post to nie do końca moja zasługa
Efekt rozmowy przeprowadzonej z Qroo i Mordim dzień wcześniej
Swoją drogą i tak długo się powstrzymywałem

Offline

 

#42 2008-10-29 14:10:26

Madderdin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 15
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Paranoja czy to znaczy, że wracasz do gry?

Offline

 

#43 2008-10-29 14:13:18

Paranoja

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-24
Posty: 7
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Na pół gwizdka, ale raczej wracam ( dziś rano skończyłem ściągać patcha )
Zobaczymy na ile starczy mi sił na rajdowanie

Ostatnio edytowany przez Paranoja (2008-10-29 14:15:12)

Offline

 

#44 2008-10-29 14:18:45

Madderdin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 15
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

Wiedziałem, że Qroo i Morda Cię przekonają
No ja też nie wiem, jak to będzie z raidowaniem u mnie. Na razie jestem pełen zapału, ale motto mojego życia to nadal jak nie urok to .... wiadomo co

Offline

 

#45 2008-10-31 14:18:41

Elros

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-25
Posty: 38
Punktów :   

Re: Strażnicy Switu vs. The Unforgiven

No to tak zmienili hasło na vencie :
Linoss: zmienilem haslo na ..., moze troche dluzsze ale jakos dobrze mi sie kojarzy i nie wszyscy beda mogli wejsc.

Hasła nie podam bo jak ludzie się zaczną wdupiać to będzie że są przecieki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rollagepolska.pun.pl www.fifateam.pun.pl www.zipp.pun.pl www.newforce.pun.pl www.forumgraonaruto.pun.pl